Artykuły

Żołądek - Jelita - Bakteria - Niewidzialny zabójca
Uważajcie co kupujecie i co spożywacie!

Dlaczego chorujemy i nie możemy się wyleczyć?
Czy znasz już bakterię, która niszczy twój organizm?
Dlaczego leczenie jest czasami mało skuteczne?
Dlaczego tak się dzieje?


    DROŻDŻYCA - GRZYBICA.
Nie wiesz czemu czujesz się źle?
Nie wiesz co posiadasz, co Cię gryzie i potajemnie niszczy?


Badanie na bakterie potwierdzają, że Candida Albicans (drożdżyca) zdarza się coraz częściej w organizmach człowieka.

      Zapamiętaj!
Drożdżaki są odpowiedzialne za uszkodzenie błon śluzowych powodując zakażenie pochwy i dolnych odcinków dróg moczowych, swędzenia, obrzęki, zaczerwienienia, nadżerki, suchość skóry i wiele innych. Skutkami drożdżycy są również zaparcia, rozwolnienia, bóle brzucha, wzdęcia, gazy a nawet zaburzenia widzenia, migotanie przedsionków, niedoczynność tarczycy, bóle stawów, drgania mięśni, ataki płaczu, napady lęków, depresje, brak energii, wieczne zmęczenie itp.
Nie wyleczona drożdżyca może doprowadzić do grzybicy układu nerwowego, charakteryzującym się przewlekłym zapaleniem opon
mózgowo-rdzeniowych.

      Zobacz!
    - Tylko ta jedna “drożdżyca-grzybica” potrafi tak wiele złego wyrządzić w Twoim organiźmie. Ale ile jeszcze możesz mieć innych trujących Cię bakterii, wirusów, pasożytów... po ich zlikwidowaniu okazuje się, że naprawdę łatwo można było wyleczyć się zwłaszcza z wieloletnich problemów zdrowotnych.
Wystarczy tylko poznać i zlikwidować niewidzialnego zabójcę...

Przykłady:
27- letni Robert Nawierski z Chicago opowiada o swoich problemach. “Miałem bardzo duże zawroty i bóle głowy. Od lat próbowałem się z tego wyleczyć. Tradycyjne metody nie pomagały. W czasie zalecanych spacerów dochodziło do zwiększenia bólu głowy, a nawet i do omdlenia. Nikt nie wiedział, dlaczego tak się dzieje, niektórzy nawet twierdzili, że udaję. Kiedy próbowali skierować mnie do psychologa, wtedy sam postanowiłem poszukać jakiegoś sposobu - zrobiłem badania na bakterie. Nie mówiąc nic o swoich problemach, już na wstępie aparatura stwierdziła w głowie dużą aktywność Candida Albicans (drożdżyca). Tak trafnie postawiona diagnoza wyjaśniła, że w czasie spacerów następowało dotlenienie kory mózgowej a tym samym większą aktywność bakterii co kończyło się bólami i omdlenia. Zlikwidowałem bakterie - szybko zapomniałem o swoim problemie.” “Powiększająca się dalekowzroczność oraz coraz bardziej męczące łzawienie oczu zmusiły mnie do większego zainteresowania się moją chorobą. Dużo czytałam na temat szkodliwości bakterii, które stają się plagą XXI wieku i mogą przyczyniać się do rozwijania mojego problemu, lecz nie wiedziałam jak się mam do tego zabrać żadna publikacja nie wpadała mi w ręce.. Mijały miesiące, a problem moich oczu tylko powiększał się. Doczekałam się w końcu chwili, kiedy koleżanka w pracy pochwaliła się swoimi wynikami na bakterie. Super badania stwierdziła. Chętnie i ja z tego skorzystałam. Było tak jak myślałam, należało zlikwidować bakterie. Czuję już poprawę i innym również serdecznie polecam”.
Anna Wolek Arlington Hts.
Zaleczyłeś - ale nie wyleczyłeś !!!
Długotrwałe leczenie oraz powroty choroby świadczą o tym, że istnieje błąd w uzdrawianiu Twojego organizmu. Jeżeli dotychczasowe metody nie dały Ci satysfakcji - sprawdź, czy może jakieś nie wykryte dotąd pasożyty, grzyby, wirusy potajemnie niszczą Twoje ciało i nie pozwalają na całkowite jego wyleczenie. Badania całego ciała na: bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby są bardzo wygodne i bezpieczne. Nie powodują napromieniowania, nie wymagają specjalnego przygotowania. Są bezbolesne i bezstresowe. Na miejscu dowiesz się o sposobach wyleczenia. Właściwa ocena zdrowia jest rozwiązaniem wielu problemów zdrowotnych. Niektórym pacjentom, dzięki tej metodzie udało się uniknąć operacji.


Dlatego polecamy badanie metodą dr Volla - EAV lub DIACOM
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych