DIACOM


DIACOM - SKANUJĄCE URZĄDZENIE DIAGNOSTYCZNE DO CELÓW TERAPEUTYCZNYCH

ZA POMOCĄ URZĄDZENIA DIACOM WYKRYWAMY PASOŻYTY, ICH RODZAJE ORAZ LOKALIZACJE, GRZYBY, BAKTERIE, WIRUSY I STANY ZAGROŻENIA ROZWOJEM CHOROBY.

Jesteśmy w stanie określić stan zdrowotny poszczególnych organów DIACOM jest do tej pory najnowocześniejszym oraz najskuteczniejszym urządzeniem diagnostycznymDIACOM - skaner diagnostyczny.
Urządzenie łączy się z falami elektromagnetycznymi mózgu. Następnie poprzez ekran komputera komunikuje nam stan całego organizmu, w tym wszystkich narządów, komórek krwi, chromosomów, mikroorganizmów, itp.

Poprzez wykresy, obrazy i współczynniki możemy odczytać i określić problem zdrowotny. Wtedy z pomocą oprogramowania możemy zaproponować leki, suplementy, zioła i inne sposoby kuracji czy diety.


W porównaniu do innych metod wykonywanych różnym sprzętem, urządzenie DIACOM pozwala na uzyskanie pojedynczego obrazu anatomicznych patologii. Ta bezpieczna i rewolucyjna technologia, pozwala łatwo i skutecznie na wyciągnięcie wniosków pomocnych w diagnozie.

DIACOM - to nowy przełom w rozwoju innowacyjnych metod analizy nierównowagi stresu i przetwarzania, bilansowania częstotliwości. Diacom daje wsparcie dla utrzymania i poprawy jakości naszego życia.
Urządzenie DIACOM zawiera moduł analityczny (system testów komputerowych z elementami analizy nieliniowej) oraz moduł terapeutyczny (wprowadza w życie zasadę działania mikro częstotliwości chorobotwórczych, mikroorganizmów flory)
Drugi element tego urządzenia (drugi protokół) powstał jako efekt badań grupy naukowców - Tesla, Joffe, Clarka, Einsteina, itd., którzy udowodnili, że wszystko ma własne częstotliwości rezonansowe. Zasada ta jest najistotniejsza dla naszych ekspertów w zakresie metodologii mikro częstotliwości, zwanej FREQ terapią. Komputerowa diagnoza całego organizmu za pomocą urządzenia Diacom trwa 60 minut.
Wizyta kończy się pełną informacją o stanie Twojego zdrowia, funkcjonowaniu poszczególnych organów, ewentualnych obciążeń organizmu oraz dalszymi zaleceniami jak poprawić stan swojego zdrowia.

Przygotowanie pacjenta do badania - zalecenia
- pacjent poddawany badaniu powinien być na czczo (co najmniej 2 godziny po jedzeniu),

- w dniu badania zaleca się, aby pacjent nie pił kawy, nie zażywał jakichkolwiek używek, suplementów i o ile to możliwe nie przyjmował leków (w sytuacji nie zagrażających zdrowiu pacjenta),

- w przypadku zażywania leków badanie powinno być wykonywane w okresie przed przyjęciem kolejnej dawki leku np.: insuliny,

- przed badaniem należy usunąć wszystkie metalowe przedmioty, które dotykają skóry: kolczyki, spinki, zegarki, bransolety, klucze, okulary w metalowej oprawie, pieniądze
, komórki, fiszbiny, paski,

- pacjent powinien siedzieć na krześle wykonanym z tworzywa lub drewna, bez metalowych elementów, w odległości około 1 m od osoby wykonującej badanie (od urządzenia DIACOM),

- należy upewnić się czy pacjentowi nie przeszkadza migotanie oglądanych obrazów w trakcie skanowania (atak padaczkowy).

Przeciwwskazania do badania: Badania nie wykonujemy u pacjentów z rozrusznikiem serca, kobiet w ciąży, kobiet w okresie menstruacji (3 dni przed i 3 dni po miesiączce)

                      BĄDŹ ODPOWIEDZIALNY ZA SWOJE ZDROWIE

                                  Certyfikowany Specjalista DIACOM
                                        Marian Chmielewski
                                        tel. +48 724 200 039
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych