Kliknij, aby edytować treść...

FORMUŁA na Twoje stawy


CARTILAGE STAR - twoje nowe stawy.
Kłopoty z układem mięśniowo-szkieletowym to dla wielu z nas codzienność. Bóle w krzyżu, strzykanie w kościach czy obolałe mięśnie to problemy, od których się nie umiera, ale gdy się pojawią potrafią nieźle utrudnić nam życie a nawet nas unieruchomić na jakiś czas.
Ruch dla naszego zdrowia jest ważny, bo wydłuża nam życie, wzmacnia odporność, uspokaja, poprawia krążenie krwi i wzmacnia kości. By swobodnie chodzić, siadać, schylać się i brać do ręki różne przedmioty, nasze stawy muszą być sprawne i elastyczne. W wyniku zbyt dużych obciążeń, procesów chorobowych i złej diety stawy mogą ulec zniszczeniu, a wówczas każdy ruch powoduje dotkliwy ból.

Zmiany zwyrodnieniowe ciężko kontrolować, bo chrząstka stawowa chroniąca kości przed zderzeniem nie jest unerwiona. Zmiany te mogą rozwijać się we wszystkich stawach, najczęściej dotyczą stawów biodrowych, kolanowych stawów kręgosłupa i stawów palców. Dobra kondycja naszych „ruchomych zawiasów” zależy w znacznym stopniu od aktywności fizycznej i dobrze zbilansowanej diety. Pożywienie powinno dostarczać organizmowi wszystkich składników odżywczych dla prawidłowego funkcjonowania aparatu ruchu i jego regeneracji, a w razie zwiększonego zapotrzebowania musi być wspomagane suplementami.

CARTILAGE STAR- to prawdziwa pomoc dla twoich chorych stawów CARTILAGE STAR działa w trzech kierunkach:
1. Buduje zdrowe chrząstki, stawy, wiązadła i ścięgna oraz zapewnia prawidłową konsystencję i lepkość mazi stawowej
2. Chroni stawy przed uszkodzeniem, które mogą wywołać: nadwaga, wysiłek i procesy zapalne w obrębie stawów
3. Nasila naturalne procesy naprawcze i hamuje zmiany zwyrodnieniowe stawów. Znosi bóle stawów i tkliwość uciskową okalających tkanek zwiększając zakres ruchomości chorego stawu.

CARTILAGE STAR jest produktem, który można bezpiecznie stosować z każdym leczeniem (również ze środkami przeciwbólowymi) oraz w trakcie rehabilitacji, której celem jest uruchomienie stawów.

CARTILAGE STAR można polecać profilaktycznie osobom aktywnym fizycznie (sport, wysiłek) i osobom po 50 roku życia, oraz wspomagać leczenie konwencjonalne w przypadkach:
                            • reumatyzmu,
                            • artretyzmu,
                            • choroby zwyrodnieniowej stawów,
                            • osteoporozy,
                            • w przypadku urazów, złamań , przeciążeń,
                            • w chorobach metabolicznych (cukrzyca).

Skład CARTILAGE - glukosamina
                          - chondroityna
                          - MSM
                          - collagen typu II
                          - witamina C
                          - sok z żurawiny
                          - sok z winogron
                          - sok jagodowy

Okres suplementacji, przez co najmniej 8 tygodni (2 x 15 ml. dziennie) daje wyraźną poprawę w funkcjonowaniu układu ruchu.

Okres ten można wydłużyć.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych