Motywacja


Wiemy że organizm ma zadziwiające możliwości regeneracji i "pojedzie". Przez wiele długich lat!! Ale te zdolności kiedyś zanikną wraz z wyczerpywaniem się surowców do odbudowy. Czasem organizm będzie się buntował bólami głowy, omdleniami, bólami kręgosłupa, apatią, zmęczeniem i znużeniem, ale pojedzie... aż do zajechania. Może się to skończyć zawałem serca, wylewem, ale i nieżyczliwością dla innych, złośliwością, czasem nienawiścią do innych, czy poczuciem bezsensu egzystencji. Otaczamy się luksusem, który całkowicie zaburza prawidłowe funkcjonowanie ciała: wielogodzinna siedząca praca, przemieszczanie się tylko i wyłącznie przy użyciu samochodu, godziny w wygodnym fotelu ze wzrokiem wlepionym w ekran...

Co My robimy ?Działamy aktywnie na rzecz rozpowszechniania istotnych dla zdrowia człowieka informacji o sile naturalnych substancji witalnych. Najwyższy czas, bowiem wygląda na to, że istniejący dotychczas system ochrony zdrowia zabrnął w ślepą uliczkę.
Mimo gwałtownie rosnących kosztów ochrony zdrowia coraz bardziej szerzą się choroby społeczne, takie jak zawał serca, nowotwory, apopleksja, cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, osteoporoza (zrzeszotnienie kości) i wiele innych.
Zamiast umieszczać reklamy w gazetach, czasopismach, radiu czy telewizji wolimy wynagrodzić Państwu każdy przypadek polecenia naszych produktów innym osobom.
A jeśli zainspirowani przez Państwa przyjaciele i znajomi zachęcą z kolei innych do korzystania z naszych produktów, też to Państwu wynagrodzimy. To prawda, że zdrowie jest ważniejsze niż pieniądze.

Wystarczy poinformować odpowiednią ilość osób, w odpowiedni sposób i w odpowiedniej formie, a znakomite produkty oraz plan marketingowy mlm sam znajdzie nabywców i osoby zainteresowane współpracą. Najkrócej mówiąc, działalność nasza polega na:

• Szerzeniu informacji o możliwości podjęcia z naszą firmą współpracy poprzez nas, dochodowej działalności biznesowej mlm, promującej zdrowy styl życia - zdrowie osobiste i zdrowie finansowe,

• Pomaganiu innym w prowadzeniu ich działalności biznesowej mlm, uczeniu ich, inspirowaniu i motywowaniu,

• Szerzeniu informacji na temat JAK ŻYĆ i CZEGO UŻYWAĆ, aby odzyskać i zachować zdrowie i urodę, a także doskonalić je i działać profilaktycznie,

• Dobieraniu produktów, które są w tym pomocne.

Działamy budując sieć konsumentów/konsultantów polecających produkty i możliwość nawiązania dochodowej współpracy z STARLIFE PL.Firma STARLIFE PL oferuje bardzo dobre i korzystne zasady współpracy. Sposób na stabilny dochód. Oczywiście dla osób chcących coś zrobić dla SIEBIE.

Zrób doświadczenie.
 Wypij czteropak piwa i spróbuj odłożyć zrobienie siku na drugi dzień!

A My zagonieni codzienną pracą zapominamy o swoim zdrowiu, o zastosowaniu najprostszej profilaktyki, zapominamy także, że najprostsze leczenie – to zapobieganie chorobom.Tylko systematyczna współpraca da konkretne i wymierne korzyści zdrowotne i finansowe.
Dlatego szukamy

• ludzi, którzy gotowi są przejąć odpowiedzialność za własne zdrowie i zdrowie innych.

• ludzi, którym nie odpowiada niekompetencja medycyny farmaceutycznej i leczenie skutków chorób, a nie ich przyczyn, którzy nie zgadzają się z farmaceutycznymi profitami z chorób i skutkami tego procederu dla gospodarki narodowej.

Posłuchajcie opowieści:
„Spotkały się wiosną dwa ziarenka. Jedno powiedziało – „Ja muszę
urosnąć! Puszczę korzenie, aby rosnąć wyżej i wyżej, chcę poczuć ciepło wiosny i słońca”. Zaczęło kiełkować i wyrósł z niego piękny kwiat.
Drugie powiedziało tak – „ Jeżeli puszczać korzenie to trafię na twardy kamień, jeżeli będę rosło do góry – mogę uszkodzić łodygę. Jak wyrosnę na ładny kwiat, wówczas dzieci zerwą mnie, więc zaczekam aż wszystko ucichnie, a później zobaczę”. Nadal leżało w ziemi, za kilka dni przyszła kura i zjadła je”.

„Większość ludzi przegapia okazję, bo jest ona ubrana w kombinezon i wygląda jak praca"
[Thomas Edison]

Komentarz zostawiam Wam.
Marian Chmielewski
tel. 724 200 039
mchmielewski@starlife.pl    

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych