PROGRAM rewitalizacji organizmu


Carnosine Star
- bądź wiecznie młody i zdrowy!

________________________________________
Carnosine Star jest produktem, który dzięki zawartej w nim substancji, karnozynie, zasługuje na dużo więcej niż długość tego artykułu. Działaniom substancji o nazwie karnozyna poświęca się w ostatnich latach coraz więcej uwagi, obszerne badania są prowadzone w USA, Australii, Wielkiej Brytanii, Japonii, Skandynawii, Rosji i w Chinach.Karnozyna jest uważana za substancję stulecia, czasem także (i słusznie) nazywana substancją długowieczności ze względu na swój znaczny potencjał w walce przeciwko starzeniu (anti-aging). Przewiduje się, że stanie się niezastąpionym suplementem dla ludzi w każdym wieku, zwłaszcza tych, którzy osiągnęli 40 lat i starszych.
Prosimy pozwolić nam przedstawić Carnosine Star w bardzo krótkich punktach:
1. Efekt biologiczny.Karnozyna jest w 100% substancją naturalną, a jej najwyższe stężenie występuje w mięśniach, sercu, móżdżku i wielkim mózgu. Może usuwać końcowe szkodliwe produkty odpadowe metabolizmu, poprawiać stan związany z powikłaniami cukrzycowymi, arteriosklerozą, przy chorobach Alzheimera i Parkinsona, epilepsji, autyzmie, dysleksji, schizofrenii i podobnych syndromach, syndromach jednocześnie działa jako kluczowa substancja przy tworzeniu nowych, bardziej wytrzymałych struktur.
    2. Silny przeciwutleniacz.Wiele przeciwutleniaczy (jak witamina C i E) chroni tkanki przed dostępem wolnych rodników, ale ma tylko niewielkie działanie, kiedy ta pierwsza linia ochrony zostanie przełamana. Wolne rodniki wywołują potem tzw. stres tlenowy (oksydacyjny) organizmu. Karnozyna reaguje ogólnie ze wszystkimi reaktywnymi formami tlenu i w ten sposób zapobiega rozwojowi stresu tlenowego.
    3. Działanie chelatotwórcze.Karnozyna potrafi także chelatować metale. Co to znaczy? Termin chelat pochodzi z greckiego ("chele" = "pazur"), wyraża zdolność połączenia, związania się jakiejś substancji (tu karnozyny) z nadmiarem metali w komórkach i naczyniach krwionośnych. Odkrycie to może także (oprócz zachorowań wskutek zatrucia metalami ciężkimi) wskazywać na następujące korzystne działania: rozszerza zwęrzone naczynia, obniża podwyższone ciśnienie krwi, zmniejsza aktywność wolnych rodników, zwiększa przyjmowanie tlenu do komórek, usuwa toksyczne metale ciężkie z organizmu, poprawia pamięć, usuwa bóle w kończynach, zwiększa elastyczność naczyń, zwiększa dostawę krwi do serca, mózgu, narządów i kończyn, zwiększa aktywność enzymatyczną.
    4. Zapobieganie glikacji.Co sekundę w całym organizmie przebiega proces zwany glikacją (glikozylacją). Reakcję tę można opisać jako tworzenie wiązań białko-cukier (glukoza) z powstaniem w następstwie uszkodzonych, niefunkcjonalnych struktur. Proces ten zmienia strukturę białka i zmniejsza w ten sposób jego aktywność biologiczną. Glikacja jest traktowana jako znaczący czynnik starzenia i prawdopodobnie także nowotworów złośliwych, łącznie z powikłaniami spowodowanymi przez cukrzycę.
     5. Dobroczynne działanie przeciwko starzeniu.Karnozyna ma wiele wyraźnie "odmładzających", dobroczynnych działań - jest to wręcz godne podziwu, w jaki sposób tak mała molekuła może mieć tak zdumiewający efekt w zakresie odmłodzenia organizmu. Karnozyna ma wyjątkową zdolność odmładzania starych i starzejących się komórek i przemieniania ich na komórki w pełni funkcjonalne, zdrowe.
    6. Zaburzenia potencji.Także tu karnozyna pomaga, ponieważ właśnie z karnozyny organizm wytwarza tlenek azotu, którego produkcja w penisie jest podstawą rozpoczęcia i utrzymania erekcji.
    7. Karnozyna odmładza skórę.Większość komórek regeneruje się właśnie w ten sposób, że dzieli się na dwie tzw. komórki córki. Komórki mogą osiągnąć jednak tylko określoną granicę, jeśli chodzi o liczbę ich podziałów - gdy tę granicę osiągną, następuje senescezja, tzn. starzenie. W serii doświadczeń zostało udowodnione, że "starzejące się" komórki przy włożeniu do kultury wzbogaconej przez karnozynę, wykazały nie tylko zmianę z komórki "starej" na komórkę "młodą", ale także zwiększoną zdolność dzielenia.
    8. Starzenie mięśni, choroby mięśni.Od wieku 20 do 70 lat masa mięśniowa organizmu zmniejsza się o 20%, tak samo zmniejsza się siła mięśni i wytrzymałość. Zostało udowodnione, że dodanie karnozyny powoduje prawie natychmiastową pełną odnowę energii mięśniowej i zwiększenie siły i wytrzymałości zmęczonych mięśni.
    9. Katarakta (zaćma).Prawie 100% skuteczność została udowodniona w przypadkach początkowej katarakty starczej i w 80% przypadków rozwiniętej katarakty starczej. W niektórych krajach krople na bazie karnozyny są stosowane w pełni legalnie jako lek na wiele chorób oka.
    10. Cukrzyca i jej powikłania.Karnozyna jest odpowiednia dla wszystkich typów cukrzycy ze względu na to, że zmniejsza ryzyko rozwoju powikłań cukrzycowych, tzn. chorób serca, naczyniowego udaru mózgu, arteriosklerozy (miażdżycy), uszkodzenia nerek i powikłań ocznych.
    11. Choroby sercowo-naczyniowe.Zdrowy mięsień sercowy (miokard) zawiera całkiem naturalnie określoną ilość karnozyny. Suplementacja karnozyny zwiększa jednak bardzo znacznie (aż o 30%) siłę i wytrzymałość mięśnia sercowego. Korzystne działanie karnozyny można streścić na podstawie przeprowadzonych badań: zwiększenie siły skurczu mięśnia sercowego, obniżenie podwyższonego ciśnienia krwi, ochrona przeciwko niedoborowi tlenu (hipoksja, ischemia) w tkankach przy ischemicznej (niedokrwiennej) chorobie serca, prewencja utleniania cholesterolu LDL, a w ten sposób zapobieganie rozwojowi arteriosklerozy.
    12. Krąg chorób autystycznych.Gdy dr Michale Chez, neurolog, opublikował wyniki leczenie chorób autystycznych (autyzm i syndrom Aspergera), wywołało to wielkie poruszenie. Od 2001 roku leczył karnozyną prawie 1'000 autystycznych dzieci. Jak podaje, u 80-90% z nich stan znacząco się poprawił już w ciągu 8 tygodni po rozpoczęciu leczenia.
    13. Inne korzystne dla zdrowia działaniaInnymi korzystnymi działaniami karnozyny są: wsparcie systemu immunologicznego i hamowanie procesów zapalnych,
zapobieganie wrzodom żołądka,
wyraźne wsparcie gojenia ran,
ochrona przeciwko wpływom promieniowania,
łącznie z tłumieniem objawów syndromu popromiennego,
prewencja chorób nowotworowych.
    14. Anti-aging.Być wciąż świeżym, witalnym, pełnym siły i energii, mieć gładką cerę, piękne włosy i elastyczną skórę. Każdy by sobie tego życzył i najlepiej do końca swojego życia. Niestety każdego z nas czekają siwe włosy, zmarszczki, obwisła skóra, utrata masy mięśniowej i przyrost tkanki tłuszczowej.
 Czeka nas starość.
A że mają Państwo dopiero 30, 40, 50 lat? Że są Państwo w najlepszym wieku, do którego w skrócie należy stres, praca od rana do wieczora, mało snu i fast food? Że wiedzą Państwo, że teraz jeszcze zaszarżują, ale "potem" się pozbierają? Tylko uwaga, żeby to "potem" nie było już za późno. Starzejemy się zarówno chronologicznie (według kalendarza), jak i biologicznie. Na starzenie chronologiczne nie możemy sami wpływać, na biologiczne tak. Różnica między jednym i drugim wiekiem może wynosić nawet 20 lat, dlatego warto ze względu na to zrobić coś dla siebie.
Codziennie i im wcześniej tym, lepiej. Oczywiście nie chodzi tylko o to, żeby dobrze wyglądać na zewnątrz - nie mieć zmarszczek i zbędnych kilogramów, ale zapobiec chorobom, które towarzyszą starości: pogorszona pamięć, osteoporoza, zmniejszona ruchliwość, podwyższone ciśnienie krwi itd. Stan naszych narządów zawsze przejawia się w naszym wyglądzie zewnętrznym.
A im ich stan będzie lepszy, tym lepiej będziemy wyglądać.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych