Programowanie zdrowia

                                                        Żyjemy na Ziemi.
Ziemia to przepiękna planeta we wszechświecie, istnieją tu istoty posiadające ciało i duszę. Obok ludzi szczęścia i miłości, dla których życie na Ziemi jest rajem, żyją ludzie lęku i zagubienia, często nienawiści, czyli braku miłości, dla nich życie na Ziemi jest przysłowiowym piekłem.
Czy zastanawiałeś się, nad przynależnością do którejś z tych grup?
Jeśli tak, to do której z grup zaliczysz siebie? Jakie jest twoje życie?
Życie w harmonii, zdrowiu, dostatku, w zjednoczeniu z ukochanym partnerem/partnerką?
A może żyjesz w lęku o pracę i pieniądze, schorowany, i z partnerem jako złem koniecznym?
Ludzie na Ziemi żyją obok siebie, ale w swoich światach, tak dzieje się, bo każdy żyje według swoich myśli.
Czy wiesz drogi czytelniku, że jesteś stwórcą swego życia i tworzysz wszystko, w swoim życiu, za pomocą myśli...? Dosłownie wszystko. Teraz to już trudniej ci uwierzyć, nieprawdaż?
Zmienię myśli..., zastanawiasz się, więc myślisz z powątpiewaniem, wtedy wyzdrowieję lub dostanę pracę?
To takie proste?
A jeśli powiem, że to jest sprawdzone i przynosi efekty, to uwierzysz?
Możesz zapytać, skoro tak
łatwo mieć szczęście, to dlaczego ludzie chorują i nie mają pieniędzy? Odpowiem.
Bo takie są ich myśli. Zmień myśli a zmienisz swoje życie, zmienisz moje życie, zmienisz bieg wydarzeń we wszechświecie, Nie tylko w swoim mieście, kraju ale również we wszechświecie. Myślisz, że to niemożliwe, bo skoro jest to takie proste to wszyscy by tak postępowali?

A czy ty drogi czytelniku zechcesz?
Wszystko leży w zasięgu twojego umysłu, czyli myśli. Od ciebie, i tylko od ciebie, zależy jakie jest twoje zdrowie. Myślisz, że tego już za wiele?
Mówisz rozumiem, no może praca, ale zdrowie? Tak, zdrowie też można wykreować myślami. W naszym umyśle mamy zakodowane, że nasze ciało musi kiedyś zachorować. Możemy jednak zmienić myśli i zakodować, że nigdy nie musimy chorować, i tak będzie. Bo choroby nie są naszym przeznaczeniem, tylko wytworem naszych myśli.
I jak ci się to podoba?
Uśmiechasz się z powątpiewaniem?
To już wygląda na rozluźnienie i zabawę, oznacza mile spędzony wspólny czas przy czytaniu tego artykułu.

Myśl kreuje rzeczywistość.
Żyjesz DOKŁADNIE tak, jakie są twoje myśli. Jeżeli żyjesz w lęku o wszystko, twoje życie jest chaosem. Zasypiasz martwiąc się, budzisz się jeszcze bardziej zmartwiony/a. Spotykasz się i przebywasz tylko z takimi samymi ludźmi jak ty, ponieważ podobne przyciąga podobne. Oni też są smutni zgorzkniali, chorzy i biedni. A co dla ciebie oznacza bieda? Nie ten człowiek jest biedny, który nie ma pieniędzy na koncie, tylko ten, który nie ma marzeń. Czyli właściwych myśli.
Ludzkie fortuny, słynne na całym świecie, wzięły się z wizji człowieka, a więc myśli i wiary w jej realizację przy osiąganiu celu. Jednak zmiana nawyków myślowych może oznaczać pewien wysiłek. Systematyczność i wytrwałość prowadzi do całkowitej zmiany w naszym umyśle i to może nam pomóc stać się silną osobowością, dążącą do celu swojego życia na Ziemi. Następuje przeprogramowanie naszych myśli z destrukcyjnych na konstrukcyjne. Zmiana myśli to wielkie osiągniecie, bo dzięki temu nasze życie również ulega zmianie, można rzec transformacji. Ażeby podjąć decyzję zmian w życiu potrzebna jest odwaga.
No właśnie, tylko odwaga.
Najczęściej ludzie dokonują zmian w wielkiej determinacji, bo nie mają już wyjścia, na przykład dopiero przed operacją. Wtedy człowiek szuka metod niekonwencjonalnych i prosi swojego anioła stróża o pomoc, decydując się na zmiany. Albo w przypadku utraty majątku podejmuje decyzję zmian w życiu. Aby cokolwiek zmienić w swoim życiu wpierw musisz zmienić swoje myśli. A wtedy możesz oczekiwać zmian w życiu, dobrego zdrowia, satysfakcjonującej pracy, dobrych dochodów, szczęśliwego związku z ukochanym bliźniaczym płomieniem. I to wszystko tylko dzięki zmianie swoich myśli. To co mówisz, piszesz, jest wizją życia w Raju na Ziemi.
To rewelacja.

Pozytywna myśl o wysokich wibracjach zmienia myśl destrukcyjną i nazywana jest afirmacją. Po takiej zamianie myśli zmienia się nasza materialna rzeczywistość. Takie działania dają nam poszerzenie naszej świadomości i podniesienie samooceny, czyli miłości do samego siebie. Nie oznacza to wcale egoizmu, tylko wartościową godną miłości i dobrobytu istotę duchową posiadającą ludzkie ciało. Czy wiesz, że chcąc być chorym nieszczęśliwym i biednym, trzeba zużyć bardzo wiele energii. Ażeby być zdrowym, szczęśliwym i bogatym trzeba rano wstawać w dobrym, doskonałym, radosnym nastroju i trwać w nim przez calutki szczęśliwy dzień. Wystarczy kochać siebie i obdarzać siebie wszystkim, co najlepsze a reszta sama się dzieje. Może zauważyłeś, że wszyscy chcą przebywać z tymi, którzy promieniują radością. Ci co mają dużo pieniędzy chcą obdarowywać cię nimi, bo pragną być szczęśliwymi.
Żyjąc w radości żyjesz w miłości, bo MIŁOŚĆ to – ŻYCIE.
Życie w Raju na Ziemi jest TU i TERAZ, i można stworzyć go swoimi własnymi myślami. A twoje życie jest takie jakie są twoje myśli. Myśl kreuje rzeczywistość. Kiedy zmienisz swoje myśli, zmienisz naszą wspólną rzeczywistość. Zachęcam, weź odpowiedzialność za swoje myśli.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych