STARLIFE - wstęp

  Korporacja STARLIFE jest prywatną firmą, będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. Siedziba korporacji znajduje się w Hostivicach, w Republice Czeskiej. Na światowym rynku MLM, firma ukazała się w roku 1992. Większość receptur produktów oparta jest na wiekowych doświadczeniach starej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych zdobyczach współczesnej wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje najwyższą, unikatową jakość produktów. Korporacja STARLIFE ma udział w powstaniu każdego z oferowanych produktów, co daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku w zakresie nowości w profesjonalnej suplementacji.

    ROBERT ZMĚLÍKWłaściciel spółki STARLIFE, sportowiec, mistrz olimpijski w dziesięcioboju z Barcelony w 1992r., to przede wszystkim człowiek tworzący i pragnący tworzyć szereg produktów dla każdego, kto chce poprawić styl swojego życia, utrzymać siłę, witalność organizmu oraz dobrą kondycję i zdrowie na długie lata.HISTORIA STARLIFEPrzed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie w roku 1996 Tom Mower, właściciel korporacji NEWAYS, zaproponował Robertowi Změlíkowi, mistrzowi olimpijskiemu w dziesięcioboju, ofertę swoich produktów, tworzonych w oparciu o 1.200 oryginalnych chińskich formuł cesarskiej dynastii Ming. Już po dwóch dniach stosowania mistrz olimpijski odczuł pozytywny wpływ tych produktów na swój organizm. W trakcie miesiąca stosowania produktów, był już przekonany, że działają one rzeczywiście tak, jak podano w ofercie. Był to pierwszy krok do współpracy z korporacją NEWAYS i jej produktami. Współpraca ta szybko przyniosła owoce w postaci produktów o najwyższej jakości, ukierunkowanych na potrzeby określonego rynku. Po sześciu latach doświadczeń w MLM Robert Změlík podjął decyzję o wyłącznym przedstawicielstwie na terenie Czech, Polski i Słowacji pod nową nazwą STARLIFE.

    Filozofia korporacji STARLIFE to oferowanie ludziom zdrowszej i lepszej pod względem jakości drogi przez życie. Mając świadomość, że większość istniejących korporacji nie jest zainteresowana oferowaniem bezpieczniejszych produktów naturalnych, jeśli wiąże się to z rezygnacją z osiągania nadmiernych zysków poprzez stosowanie najtańszych składników, spółka STARLIFE przyjęła jako priorytet „kontrolę badań i potrzeb danego rynku“, czyli wytwarzania produktów o najwyższej jakości, o których inne spółki sądzą, że koszty ich wytworzenia i dystrybucji są zbyt wysokie. Nasze, unikalne produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii. Każdy z tych produktów składa się z naturalnych składników, których doskonałe proporcje zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej, wsparte mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.Wschodnia (orientalna) medycyna ukierunkowana była na działanie profilaktyczne w zakresie ochrony zdrowia oraz na naturalne metody lecznicze.

      Organizm ludzki jest zdolny do ekstrakcji i przyswajania naturalnych składników roślinnych w połączeniu z ich naturalnymi nośnikami organicznymi. Doświadczenia medycyny Wschodu potwierdzają, że organizm człowieka zdolny jest do pozyskiwania z pożywienia tylko tego co jest mu potrzebne. Jednak zawarte w naszym pożywieniu substancje syntetyczne i wyizolowane składniki chemiczne są przyczyną zatrucia organizmu, przewlekłych chorób oraz niepożądanych skutków ubocznych.
Medycyna naturalna oferuje produkty tak łagodne i naturalne, że mogą one stać się uzupełnieniem naszego codziennego pożywienia. Dzięki temu możliwe jest codzienne wspomaganie, odtruwanie i wzmacnianie naszego organizmu. Profilaktyka naturalna to przede wszystkim zdrowy sposób odżywiania się, mądra suplementacja oraz aktywny styl życia, w którym metody profilaktyki płynnie przechodzą w metody lecznicze. Robert Změlík do dystrybucji produktów spółki STARLIFE wybrał formę MLM, ponieważ najlepszy wyrób nie wymaga zmasowanej reklamy, unikalny produkt sam się rozsławia poprzez swe działanie.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych