STARLIFE - wstęp

  Korporacja STARLIFE jest prywatną firmą, będącą producentem i wyłącznym dystrybutorem produktów o najwyższej jakości. Siedziba korporacji znajduje się w Hostivicach, w Republice Czeskiej. Na światowym rynku MLM, firma ukazała się w roku 1992. Większość receptur produktów oparta jest na wiekowych doświadczeniach starej medycyny chińskiej i tybetańskiej oraz na najnowszych zdobyczach współczesnej wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje najwyższą, unikatową jakość produktów. Korporacja STARLIFE ma udział w powstaniu każdego z oferowanych produktów, co daje możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku w zakresie nowości w profesjonalnej suplementacji.

    ROBERT ZMĚLÍKWłaściciel spółki STARLIFE, sportowiec, mistrz olimpijski w dziesięcioboju z Barcelony w 1992r., to przede wszystkim człowiek tworzący i pragnący tworzyć szereg produktów dla każdego, kto chce poprawić styl swojego życia, utrzymać siłę, witalność organizmu oraz dobrą kondycję i zdrowie na długie lata.HISTORIA STARLIFEPrzed Igrzyskami Olimpijskimi w Atlancie w roku 1996 Tom Mower, właściciel korporacji NEWAYS, zaproponował Robertowi Změlíkowi, mistrzowi olimpijskiemu w dziesięcioboju, ofertę swoich produktów, tworzonych w oparciu o 1.200 oryginalnych chińskich formuł cesarskiej dynastii Ming. Już po dwóch dniach stosowania mistrz olimpijski odczuł pozytywny wpływ tych produktów na swój organizm. W trakcie miesiąca stosowania produktów, był już przekonany, że działają one rzeczywiście tak, jak podano w ofercie. Był to pierwszy krok do współpracy z korporacją NEWAYS i jej produktami. Współpraca ta szybko przyniosła owoce w postaci produktów o najwyższej jakości, ukierunkowanych na potrzeby określonego rynku. Po sześciu latach doświadczeń w MLM Robert Změlík podjął decyzję o wyłącznym przedstawicielstwie na terenie Czech, Polski i Słowacji pod nową nazwą STARLIFE.

    Filozofia korporacji STARLIFE to oferowanie ludziom zdrowszej i lepszej pod względem jakości drogi przez życie. Mając świadomość, że większość istniejących korporacji nie jest zainteresowana oferowaniem bezpieczniejszych produktów naturalnych, jeśli wiąże się to z rezygnacją z osiągania nadmiernych zysków poprzez stosowanie najtańszych składników, spółka STARLIFE przyjęła jako priorytet „kontrolę badań i potrzeb danego rynku“, czyli wytwarzania produktów o najwyższej jakości, o których inne spółki sądzą, że koszty ich wytworzenia i dystrybucji są zbyt wysokie. Nasze, unikalne produkty wytwarzane są w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii. Każdy z tych produktów składa się z naturalnych składników, których doskonałe proporcje zostały potwierdzone poprzez wiekowe doświadczenia medycyny chińskiej i tybetańskiej, wsparte mądrością Wschodu i wynikami najnowszych badań naukowych.Wschodnia (orientalna) medycyna ukierunkowana była na działanie profilaktyczne w zakresie ochrony zdrowia oraz na naturalne metody lecznicze.

      Organizm ludzki jest zdolny do ekstrakcji i przyswajania naturalnych składników roślinnych w połączeniu z ich naturalnymi nośnikami organicznymi. Doświadczenia medycyny Wschodu potwierdzają, że organizm człowieka zdolny jest do pozyskiwania z pożywienia tylko tego co jest mu potrzebne. Jednak zawarte w naszym pożywieniu substancje syntetyczne i wyizolowane składniki chemiczne są przyczyną zatrucia organizmu, przewlekłych chorób oraz niepożądanych skutków ubocznych.
Medycyna naturalna oferuje produkty tak łagodne i naturalne, że mogą one stać się uzupełnieniem naszego codziennego pożywienia. Dzięki temu możliwe jest codzienne wspomaganie, odtruwanie i wzmacnianie naszego organizmu. Profilaktyka naturalna to przede wszystkim zdrowy sposób odżywiania się, mądra suplementacja oraz aktywny styl życia, w którym metody profilaktyki płynnie przechodzą w metody lecznicze. Robert Změlík do dystrybucji produktów spółki STARLIFE wybrał formę MLM, ponieważ najlepszy wyrób nie wymaga zmasowanej reklamy, unikalny produkt sam się rozsławia poprzez swe działanie.
Własna strona internetowa za darmo - sprawdź